Дипломные, курсовые по праву от юристов
       і | і

Дипломні по праву в Чернівцях


Написання дипломних робіт по праву м. Чернівці

Ми здійснюємо написанням на замовлення дипломних, магірстерських, бакалаврських робіт по правознавству (юриспруденція) в Чернівцях. 

 

Наші переваги: 

Обов'язкова перевірка дипломних, магістерських та бакалаврських робіт в системі "Антиплагіат" та "Адвего" на оригінальність тексту;

Повний супровід роботи по праву до захисту (з складанням та затвердженням плану дипломної, виконання роботи по розділам, виправлення будь-яких заважень наукового керівника роботи)

Наша мета: отримання студентом високого балу за дипломну, магістерську, бакалаврську роботу по праву - саме задоволені нашими послугами студенти є найкращою рекламою для нас. 

Оптимальні ціни: вартість дипломної, бакалаврської, дисертаційної роботи по праву в Чернівцях становить - від 14 грн. за сторінку, що є найнажчою ціною серед конкурентів; 

⇒ Написання дипломної, бакалаврської, магістерської робіт на основі виключно чинного законодавства та актуальної слідчо-судової практики. 

 

Наші автори: 

Виконавцями дипломних, дисертаційних, бакалаврських та магістерських робіт  по праву  є виключно юристи - фахівці конкретної галузі знань (співробітники судового апарату, прокуратури, адвокатури, юрисконсульти та ін.) Тільки вузькокваліфікований юрист володіє навиками використання чинного національного та міжнародного законодавства, зможе віднайти необхідні матеріали судової практики. Так, слід зауважити, що будь-який спеціаліст на "всі руки", що береться виконувати в Чернівцях дипломні по історії, психології, економіці, педагогіці та ін. просто не зможе вірно описати правовідносини, що досліджуються в дипломній по праву, не відрізнить чинний нормативно-правовий акт від такого, що втратив свою юридичну силу (для прикладу такі фахівці плутають норми КПК 1960 р. та КПК 2012 р. та ін.)

 

Наші контакти: 

В Чернівцях наше представництво діє за адресою: вул. Університетська, 37 - поряд з Чернівецьким національним Університетом (Резиденція буковинських митрополитів).

Тел.: 0971949984, 0949814049

МЕНЮДисертації, дипломні та курсові роботи по праву, вирішення задач з права від професійних юристів тел.:0971949984